Bakımlı görünmenin anahtarı, bakımlı saçlardan geçiyor. Peki, her an kuaförden çıkmış gibi nasıl görünebilirsiniz? Pratik , evde yapabileceğiniz saç modelleriyle!

Dümdüz Saçlar Kıvırcık, dalgalı ya da düz saçlıysanız bile dümdüz, kuaförde fön çektirmiş hissinde saçlara, evinizde kendinizde kavuşabilirsiniz! Nasıl mı? Tabii ki Rowenta SF7660 Premium Care Liss&Curl Straight  ile! Sadece 30 saniyede ısınan Liss&Curl sayesinde her şeyden önce zamandan tasarruf edeceksiniz. Hazırlanmaya hemen başlayabilirsiniz! Düzleştirizniz, iyonik teknolojisi sayesinde saçlarınıza yıpratmadan şekil verir. Ayrıca Rowenta’ya özel silikon şerit sayesinde saçlarınızı tek seferde düzleştirebilme imkanı sağlar. 

Yüzünüz yuvarlaksa, saçlarınızı düzleştirdikten sonra ortadan ayırmamanızı, yandan ayırmanızı öneririz. Yüzünüz ovalse hem ortadan hem yandan ayırabilirsiniz. 

Doğal BuklelerEvinizde sadece dakikalar içinde yapacağınız doğal bukleler saçlarınıza ve yüzünüze hareket katacaktır. Saçlarınızın dibinden itibaren bukleler yapmak yerine sadece uçlarına doğal bukleler yaparsanız, yüz hatlarınızı daha ince, zarif göstermiş olursunuz. Bu tür dalgalı saç kullanacaksanız, makyajınızı çok koyu tonlarda kullanmamanızı öneririz. O zaman daha doğal bir güzelliğe sahip olursunuz. 

Rowenta SF7660 Premium Care Liss&Curl Straight saç şekillendiricinizi hem düz hem dalgalı saçlar için kullanabilirsiniz! 

Balerin Topuzu Bu klasik saç modelinde önemli olan; saçlarınızı yukarıdan gergin şekilde topuz yapmadan önce Rowenta SF7660 Premium Care Liss&Curl Straight ile düzleştirmeniz! Böylece derli toplu ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle dik yaka kazak giydiğinizde balerin topuzu yaparsanız boynunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Yüzünüzün tüm hatları ortaya çıkacağı için makyaj tüyosu olarak da allıkla yanaklarınızda gölge yapabilir, böylece çıkık elmacık kemiği elde edebilirsiniz. 

Dağınık Topuz Çabasız şıklık! Saçlarınızı dağınık şekilde üstten toplarsanız yüzünüzde hareket sağlamış olursunuz. Saçlarınızı toplamadan önce Rowenta SF7660 Premium Care Liss&Curl Straight ile hafif bir dalga verirseniz, daha hacimli görünüm elde etmiş olursunuz. Saç stilistleri, yüzünüz yuvarlak ve genişse dağınık topuzu pek önermiyor. Ya da yanaklarınızın zerine birkaç bukleyi bırakabilirsiniz. Böylce yüzünüzde keskin bir silüet elde edersiniz. 

Örgü Modelleriİsterseniz saçlarınızı Rowenta SF7660 Premium Care Liss&Curl Straight ile dümdüz yapıp önden birkaç tutamı örebilir ya da yine Rowenta SF7660 Premium Care Liss&Curl Straight doğal dalga verip yine aradan birjkaç tutamı örebilirsiniz. Örgü size daha genç ve daha dinamik bir görünüm verecektir. Ağır, vakur ve kadınsı görünüm birkaç örgü saçla daha dinamik hale getirmeniz mümkün! 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!