Bu yıl kırmızı halılardan ilham alın! Dünyaca ünlü saç stilistleri, 2017’de saçlardaki trendin, doğal görünümlü dalgalı saçlar olduğunu söylüyor. Biz de sizin için en beğenilen, dalgalı saç modellerine birkaç örnek belirledik… 

Geriye Doğru Dalgalı

Saçlarınızda, Rowenta CF3710 So Curls Automatic Curler ile istediğiniz dalgalı görünümü elde edebilirsiniz. Seramik kaplama yapısı sayesinde saçlarınızda doğal parlaklık sağlayan saç şekillendiricinizle dolgun dalgalar elde ettikten sonra, parmaklarınızla geriye doğru ayırın. Böylece yüzünüzün tüm hatlarını ortaya çıkarmış olursunuz. Bu saç modelini gece kullanmanızı öneririz. Gözlerinizde makyajı vurgulayabilir, dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz. 

Islak, Dalgalı  

Saçlarınızı, Rowenta CF3710 So Curl Automatic Curler ile yoğun bukleli de kullanabilirsiniz.  Sıkı bukleler için yüksek sıcaklıkta ve daha uzun süre veya dalgalı görünüm için ürününüzde, 170°C sıcaklığı seçebilirsiniz… Bu muhteşem sıkı buklelerden sonra saça ıslak bir görünüm veren kremlerden kullanabilirsiniz. 

Doğal ve Hareketli


Diyelim ki evden hızla çıkmanız gerekiyor! Saçlarınıza ve makyajınıza ayıracak çok fazla vaktiniz yok! O zaman Rowenta CF3710 So Curls Automatic Curler tam size göre! Çünkü saçlarınıza çok kısa sürede şekil verebilirsiniz. Saçlarınızın sadece uçlarına vereceğiniz birkaç bukle, bakımlı görünüm kazanmanızı sağlayacak! Makyajınızın da saçlarınızla uyumlu olması önemli. Gündüz kullanmanızı önereceğimiz saçlarınızla makyajınızın da fazla abartılı olmasından kaçının. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!