Bakımlı, kendine güvenen kadınlar yazımıza buyrun! Siz, 2017 podyumlarının makyaj trendlerini sunuyoruz. Makyaj sanatçısı Ömer Faruk Dinç, yılbaşı gecesinden itibaren, yeni yılın makyaj tüyolarını paylaşıyor! 

Makyaj Bir Sanattır!Ünlü moda markalarının 2017 defileleriyle birlikte yeni yılın makyaj trendleri de belli oldu. Makyaj sanatçısı Ömer Faruk Dinç’e göre son yıllarda popüler olan doğal makyaj, 2017’de de revaçta! 

“Natürel tonlarda makyaj bu yıl da bizimle. Ancak yılbaşı çok özel. Yılbaşı akşamı göz makyajını simle hareketlendirebilirsiniz!” diyor Dinç ve ekliyor: “Eğer, yılbaşı makyajının simgesi kırmızı ruj sürecekseniz, gözlerinizde abartılı makyajdan uzak durmalısınız.”

Podyumlardan Sokak Stiline2017 Sonbahar-Kış defilelerinde Fendi, gökkuşağı renklerini gözlerde vurguluyor. Nina Ricci podyumunda ise kaşlara vurgu yapıldığını görüyoruz. Kalın kaşlar 2017’de trend. 

Balmain 2017 Sonbahar-Kış podyumu natürellikten yana. Ömer Faruk Dinç’e göre doğal makyajın sırrı her ürünü dozunda kullanmaktan geçiyor: “Özellikle çene kemiklerinizde yapacağınız gölgelemeler sayesinde yüzünüzde doğal bir simetri oluşturabilirsiniz. Doğal makyajda esas olan gözlerin ve dudakların abartıdan uzak olması. Eğer siz de doğal güzellikten yanaysanız yüzünüzde eşit oranda renklendirme yapmanızda yarar var. Sadece yılbaşı gecesine özel dudaklarınız, gözlerinize vurgu yapabilirsiniz.”

Saçınız ve Makyajınız Uyumlu Olmalı Eğer yılbaşı gecesi iddialı bir makyaj yapacaksanız saçlarınıza fazla hareket katmamanızı öneririz. Bakır alaşımlı silisyum kaplamalı plakalar ile yüksek ısı iletkenliği: eşit ısı dağılımı, mükemmel düzleştirme özellikleri sayesinde Rowenta Row Respectissim ile saçlarınız düz yaparsanız makyajınızı da ön plana çıkarabilirsiniz. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!