Hacimli Saçlar

Saçlarınız 2017’de hiç olmadığı kadar hacimli olacak! Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Victoria Beckham gibi saçlarınızı düz ama hacimli kullanabilirsiniz. Ya da sarah Jessica Parker ya da Beyoncé gibi iri dalgalı ve yine hacimli kullanabilirsiniz. 

Her iki yöne de dönebilen fırçası sayesinde hacimli ve ışıl ışıl parlayan saçlar yaratan Rowenta Brush Activ bu yıl, yılbaşı gecesinden itibaren sizinle! Tam 1.000 Watt güce ve 40 kat daha fazla iyona sahip saç şekillendiricinizle günün her anı stil sahibi saçlara sahip olacaksınız! Jennifer Lopez’in yeni ilham kaynağı siz olun! 

Trend Saç Renkleri 2017’de artık mavi, gri, pembe gibi avangart renkleri artık saçlarınızda göremeyeceğiz. Nihayet bu trend, yeni yılla birlikte son buluyor. Eğer saçlarınızda bu renkler varsa yılbaşı gecesi geçici boyayla bu renkleri kapatmanızı öneririz. Yeni yıla, eski trendle girmemiş olursunuz! 

Sarının ombre tonları yerini altın sarısına bırakıyor. Sarı saç kullanmayı sevenler, Scarlett Johansson, Charlize Theron gibi klasik altın sarısı renkleri tercih eden Hollywood ünlülerinden ilham alabilir!

Uzun Saçlar Klasik kesim uzun saçlar 2017’de yine gündemde. Saçlarınızın boyunu bu yıl uzun tutmaya bakın. Kuaföre gittiğinizde sadece kırıklarını aldırmanızı öneririz. 

Omuzda hatta omuzlardan aşağı inen saçlar yeni yılda stilinizi hareketlendirecek! Özellikle Versace ve Dolce & Gabbana’nın 2017 İlkbahar-Yaz podyumlarında upuzun saçlar var. Saçlarınız geç uzuyorsa ek, kaynak öneririz. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!